Időjárás

A kézilabda házibajnokság helyosztói + gálamérkőzés

2019. július 8. hétfő

Május végére kialakultak a helyosztók párosításai mindkét csoportban.

A helyezésekért, illetve az érmekért komoly, de sportszerű mérkőzéseket láthattak az érdeklődők.

7. helyezés: 1-3. osztályos válogatott.

Külön dicséret illeti a legkisebbeket, akik minden mérkőzésükön nagy elszántsággal játszottak! Egyértelmű, hogy ők lesznek a jövő bajnokai!

A házibajnokság legjobb góllövői:

A lányok közül 13-an lőttek legalább egy gólt, összesen 76 gólt szereztek.

Gólkirálynő: Maticsek Anna (8. osztály) 20 góllal, második helyezett: Kurucz Fanni (8. osztály) 15 góllal, harmadik helyezett: Bobják Viola (5. osztály) 7 góllal, negyedik: Kiss Liliána (7. osztály) 6 góllal.

A fiúk mezőnyében 28 tanuló, összesen 181 gól lőtt. Gólkirály: Sebeők Mátyás (6. osztály) 26 góllal, második helyezett: Fekete Gergő (6. osztály) 17 góllal, harmadik helyezett Kocsis Dániel (7. osztály) 15 góllal, negyedik: Kardos Bálint (7. osztály) 13 góllal.

Június 11-én a bajnokcsapatra még várt egy feladat: jutalomból megmérkőzhettek az iskolai válogatottal, amely pedagógusainkból, illetve csapatonként 1-1 képviselőből állt.

Az eredményről itt és most csak annyit: nem véletlenül nyerték meg veretlenül nyolcadikosaink a házibajnokságot….!